[ubermenu config_id="main"]

Архів відгуків

15259661_1772315216362877_1474887851246059469_o_Fotor
Мирослава Титюк
Стоматологія медичного центру
Керуюча

Тренінг “Продажі в стоматології”  був супер!!! Чесно кажучи, мої працівники їхали без особливого ентузіазму (вихідний, 7 ранку, а я кудись їх тягну...).  А отримали конкретну корисну інформацію (створення та просування бренду клініки і лікаря, роботи із запереченнями, спілкування з пацієнтами) і поверталися просто в ейфорії та захваті!! Ми всі під враженням! Ви просто енерджайзер та приклад для наслідування! Ще раз дуже дякую!

 

IMG-262533dacdccbafdaa32f22f9f797201-V_Fotor
Вадим Кужель
інтернет-магазин автозапчастин Ukrcar та мережа магазинів "Автоаптека", Ковель.
Власник

Я 20 років в бізнесі, але почув багато нового. Дуже вражений позитивно. Я здивований своїми працівниками – скільки в них потенціалу та ентузіазму, який змогла розкрити Людмила. Хай Господь поверне вам силу, яку ви на нас потратили!

29066854_1709275242482633_4775330534467305472_n_Fotor
Бойчук Катерина
Мережа магазинів спиртних напоїв
Заступник директора з питань стратегічного розвитку

Всі задачі тренінгу на 100% виконані. А ще - це був один з кращих бізнес-тренінгів, в яких я брала участь (а я їх пройшла десятки у відомих міжнародних компаніях).

Людмилі були поставлені складні завдання: об’єднати в одному тренінгу-інтенсиві продавців мережі роздрібних магазинів та персонал ресторанів (офіціантів, барменів та адміністраторів). Результат - 100% позитивні відгуки нашого персоналу. І фахове виконання всіх задач.
Людмила! Ви не тренер - Ви - золото, суперзнахідка. Велике людське дякую за Ваш професіоналізм і вклад у нашу Команду.

35765367_2041521966102162_3237203815493009408_n_Fotor
Віталій Мурський
Мережа магазинів Заводу паркету та дверей, Львів.
Керівник

Деякі інструменти та техніки продажів нашої продукції, які розробила для нас та впровадила на тренінгу Людмила, вразили як моїх менеджерів, так і мене. Особливо багатоваріантний вступ в контакт замість набридливого «Що вам підказати?» та впевнене та результативне «закриття продажу» - щоб не відпускати після 2-х годинного спілкування людей зі словами «заходьте». Тренер знайшла підхід до кожног - від наших зірок до початківців. Все зразу застосували. Все працює.

kal-test
Анна Мацюк
Юридична компанія «Захист власності», Львів
Керівник

Як керівник юридичної компанії з 10-річним досвідом, я отримала багато інсайтів про команду, клієнтів, конкурентів і загалом про нашу компанію. Ми всі вийшли замотивовані, озброєні дієвими інструментами: «як працювати з запереченями», «що потрібно клієнту, коли він сам цього не розуміє», «розмова про конкурентів», «піар, фейсбук, інстаграм, реклама оналайн і офлайн».

Ми довго вибирали бізнес-тренера для нашої команди і не помилилися, коли обрали саме Людмилу. Вже запланували наступну співпрацю.

Ірина Мала
Ірина Мала
Мережа туристичних компаній “Трайдент ХІТ”, Львів
Директор

Людмило, ви надзвичайно енергійна та нестандартна людина! Нікого не залишаєте байдужим, розриваєте шаблони та стереотипи, особливо щодо роботи із запереченнями клієнтів, піару досягнень компанії і переговорів по телефону. Дякую вам за потужну ударну хвилю, якою ви потрясли наш дружній туристичний колектив! Це саме те, що нам було треба.

Ольга Глущенко
Ольга Глущенко
Компанія MilaNova, Львів
Директор

Тренер легко знаходить підхід до людей, щоб вони відрилися. Професійний і дуже позитивний підхід. Тренер щира і активна. Дієві працюючі інструменти і практичні пропрацювання. Конкретика, знання специфіки. Враження дуже позитивні. А головне, є результат.

Андрій Кривень
Андрій Кривень
(виробництво та продаж вишиваного одягу).
співвласник ТМ “Скиба”

Проведенню тренінгу опір чинили всі: від співвласників компанії, до кожного менеджера з персоналу. Їх аргументи – всі все знають, чого ще можна навчитися? Та Людмила змогла до кожного знайти підхід. Всі учасники були реально здивовані практичністю та абсолютно новим методами вступу в контакт з клієнтом в торговому залі (замість “Чим вам допомогти?” або “Що вас цікавить?”), відповідей на заперечення, які раніше нам здавалися тупиковими, та допродажів. Рекомендую.

2017-12-27_14-24-30
Наталя Козевич
Мережа магазинів елітного алкоголю та делікатесів Elite Club
Менеджер з персоналу

Супер!!! Перевершило всі очікування. Лише практичні поради, відсутня "водичка", надзвичайна енергетика тренінгу, всі учасники залучені до роботи. Хоча завдання було зовсім не просте - подолати скептицизм ("що нового ми можемо почути?") і демотивацію персоналу після попереднього навчання 1-2 роки тому, яке не виправдало сподівань. Як добре, що цього разу з тренером ми не помилилися. Людмила - Ви найкраща!!!

Олена Недельчак
Олена Недельчак,
ІБК “Вертикаль”, Івано-Франківськ.
керівник відділу продажу

Чула багато хороших відгуків, переконалася, що вони правдиві. Багато хто з менеджерів перед тренінгом сумнівався, що почує щось нове. Та тренер вміло та позитивно налаштувала аудиторію, розібрала алгоритм продажу від “А” до “Я , сформувала навик продавати по-іншому, не по шаблону. Системне викладення матеріалу, ґрунтовна підготовка саме на прикладах і кейсах нашої компанії, діалог, а не лекція, де кожний міг висловитися. Рекомендую.

20269815_1898573137063713_1340680897_n
Лариса Пащенко
Центр розвитку дітей “Орігамі”, Чернігів
директор

Все чітко, змістовно, відчувається великий успішний досвід тренера, позитивний заряд, дуже слушні та вчасні рекомендації щодо продажів освітніх програм та розвитку бізнесу в цілому. Рада знайомству, розраховую на подальшу співпрацю. Дуже вдячна.

Всеволод Яловий
Всеволод Яловий
Компанія OKSANA MUKHA, Львів
Cпіввласник

Конкретно, без “води” і порожніх балачок, чітко під наш запит – залучення клієнтів на іноземних ринках у В2В. Створені скрипти листів, дзвінків, відповіді на всі відмовки та заперечення, ретельно пропрацьована унікальна торгова пропозиція компанії. Рекомендую.

Тарас Дідик
Тарас Дідик
Будівельна компанія “Нова оселя”, м. Львів
Директор компанії

Я давно відчував потребу в такому тренінгу як для себе, так і для менеджерів.

Те, що пропонує Людмила - однозначно працюючі технології для продажу наших квартир та будинків. Я захоплений.

123
Ірина Жабинська
Суспільно-політичний журнал
Менеджер з реклами, Івано-Франківськ

Була на різних тренінгах, та від вашого я в захопленні – тільки практика і саме наша специфіка!

Отримала багато корисної ПРАКТИЧНОЇ інформації, особливо були корисні аргументи для переконання клієнтів працювати саме із нашим виданням.

Ольга-Піхун-PR
Ольга Піхун
Будівельна компанія “АЛАТИР-ІНВЕСТ”, Рівне
PR-менеджер

Що особливо цінно з тренінгу:

  • Ведення бізнес-сторінки команії в соцмережах,
  • Піар компанії через особисті сторінки всіх учасників проекту,
  • Створення та наповнення сайту компанії,
  • Специфіка на структура лендінг-пейджів на кожний житловий комплекс,
  • Робота з негативними коментарями,
  • Робота із запереченнями клієнтів.

Динамічно, цікаво, все можна зразу застосовувати на практиці.

Враження – супер! Дякую за інтерактивне живе спілкування, за енергетику, заряд позитиву і практичні поради.

9 (1).jpg
переможець конкурсу “Кращий продавець 2013 року”

3 речі, які я візьму в роботу після тренінгу: 1. інтенсивність техніки продажу; 2. робота з запереченнями клієнта; 3. закриття продажу. Отримав задоволення та взяв багато хорошої інформації. Було корисно і дуже цікаво!

1.png
Роман Возний
Телекомпанії DATV
голова правління

Бізнес - тренер Людмила надзвичайно тонко відчуває кожного учасника тренінгу, є хорошим психологом, і доступно, лаконічно і просто подає потрібну інформацію. Те, чим варто користуватися в продажах і спілкуванні з потенційними клієнтами. Окрема подяка за професіоналізм.

Ihor-Susyak.jpg
Засновник

Слухайте люди тако. Веду бізнес 13 років, сервіс ставлю на перше місце. Продавати думав що вмію. Людмила Калабуха з перших нот зачарувала позитивом, професіоналізмом і практичним матеріалом. Тепер нова бізнес -мрія: побудувати свій відділ продаж по її рекомендаціях. Дякую дуже!

4MXk0NFbXKY-150x150.jpeg
Сторожишин Юрій
Менеджер із продажу стоматологічних матеріалів

Після проходження навчання клієнти більш уважно прислухаються до пропозицій і, звичайно, більше купляють, адже деякі техніки змінили моє бачення продаж. Результати ростуть, але я розумію , що треба працювати не покладаючи рук, відкривати нові горизонти. Інвестуючи в себе – ніколи не програєш.

2.png
Наталія Полянська
продавець – консультант

3 речі, які я візьму в роботу: 1 . мовні помилки, які негативно впливають на хід розмови; 2 . витримка; 3 . як виявляти потреби клієнтів. Моє враження від тренінгу: позитив, багато цікавої та потрібної інформації, повне розкриття питань, які мене цікавили. Дякую.

paytak
директор

Енергетика і професіоналізм Людмили здатні творити чудеса. Продавати товар/послугу після відвідування її тренінгів - справжнє задоволення, оскільки отримана інформація максимально структурована, практична і опрацьована на конкретних прикладах. Рекомендую.

Chudoostriv-150x150.png
Бутікова Лідія
Мережа дитячих супермаркетів «Чудо острів» - продаж дитячих іграшок та дитячого харчування
Адміністратор торгового залу

Техніки, які буду використовувати в роботі: - заперечення клієнта (робота з ними), - робота зі словами, які ведуть до заперечення, - робота із перехопленням ініціативи. Загальне враження від тренінгу позитивне, СУПЕР! Доступно, цікаво, заохочуюче, приємно, ненав’язливо.

2015-12-06-19-24-35-1-Lesya-Antoniv.png
Антонів Олександра
ПрАТ “Гал-ЕКСПО”
директор з виставкової діяльності

Перед початком тренінгу у деяких учасників були сумніви в його доцільності, результаті та практичності. Та після його закінчення всі працівники вийшли вмотивовані, натхненні та озброєні дієвими методами збільшення продажів і переконання клієнтів. Три основні інструменти, які особисто я почала використовувати в своїй роботі: - конктретизація наших послуг (які опції входять в той чи інший пакет послуг, які треба замовляти додатково), що унеможливлює виникнення претензій у майбутньому і на самому початку спілкування створіє прозорі та партнерські стосунки з клієнтами, - робота з соціальними мережами, - збір та використання відгуків задоволених співпрацею клієнтів, написаних за спеціальними алгоритмами. На тренінгу особливо сподобалася практична частина в відпрацюванні заперечень за простим і чітким алгоритмом. Роботу тренера оцінюю як чудову і високопрофесійну. Результат від співпраці із нашою компанією: переконливе збільшення продажів.

Natalya-Bezvulyak-150x150.jpg
Наталя Безвуляк
Майстер масажу, власниця студії масажного мистецтва, Львів

Цікаво було ближче познайомитися з відомим бізнес-тренером, почерпнути для себе свіжої інформації. Співпраця із Людмилою - це душевність, відкритість, кваліфікованість. Враження чудові, багато чого нового для себе почула, все структуровано та доступно. Дуже вдячна за безцінний досвід.

Olesya3.jpg
Олеся Жегулович
ТзОВ «Снєжка-Україна», Яворів
начальник відділу торгівельних мереж

Успіхом проведеного інтенсиву є не тільки позитивні емоції та враження, а саме головне – позитивний фінансовий результат, який ми спостерігаємо після тренінгу. Всі продавці вийшли з тренінгу з готовими технологіями для роботи, що зміцнило віру в себе, в клієнта, в продукт. Хочу висловити велику подяку за цікаво підготовлений та проведений тренінг-інтенсив “Техніки продажів в торговому залі, які стимулюють до співпраці та покупки”. Тренінг за системою Людмили Калабухи дуже сподобався! Виникло відчуття, що це те, що я дійсно хотіла і шукала для своєї команди продавців-консультантів. До тренінгу було відчуття, що продавці працюють хаотично, без зацікавлення. Після курсу весь процес продажу вклався в голові “по поличках”. Був опрацьований кожний етап процесу продажів детально. Завдяки простим та зрозумілим алгоритмам інформація засвоїлася на всі 100%. Були враховані особливості продажу будівельних матеріалів. Компанія отримала 4 пакети готових прописаних скриптів: * вступу в контакт в торговому залі, * презентації всіх груп товарів, * відповідей на всі заперечення, * лінійки допродажів. Всі продавці вийшли з тренінгу з готовими технологіями для роботи, що зміцнило віру в себе, в клієнта, в продукт.

4.jpg
Вадим Устименко
Ювелірний дім «Устименко», Біла Церква
Директор

Тренінг добре структурував знання, які вже є, дав можливість подивитися по-новому на свої методи роботи. Як і обіцяла Людмила, співробітники вийшли після тренінгу з готовим технологіями для роботи, а також стали більш впевненими в собі і своїх можливостях. Багато в чому завдяки тренінгам та порадам Людмили ми стали успішно працювати на ювелірному ринку Середньої Азії, куди раніше було дуже складно пробитися! Рекомендую.

Hrystyna-Putas1.jpg
Христина Путас
“Спільна шафа”, Львів
засновник галереї суконь напрокат

Кожна ідея, подана Людмилою на 100% варта реалізації! Персональна зустріч з бізнес консультантом Людмилою була зумовлена застоєм в роботі компанії та потребою виходу її на новий рівень, залучення нових клієнтів. При зустрічі отримала масу корисної інформації, яка була подана доступно та легко, а головне адаптовано під конкретно мій бізнес. Кожна порада - на вагу золота! А найголовніше - це неймовірна мотивація до дії та віра в результат! Людмила Калабуха - справжній спеціаліст своєї справи. Здається, що з її допомогою вдасться все заплановане! Величезне дякую!

Andrij-ta-Myroslava-150x150.jpg
Враження: швидко, якісно, доступно, без

Враження: швидко, якісно, доступно, без води та незрозумілих темінів. Коли замовляв серію тренінгів для збільшення продажів в наших магазинах саме у Людмили Калабухи, сумнівів в доцільності не було ніяких, переживав щодо сприйняття інформації працівниками. 3 інструмента, які візьму в роботу: - продавати продукт не в контексті його характеристик (відсотки коттону, виробник…), а для чого він людині потрібний – як вона в ньму буде бездоганно виглядати на вечірці, які вдалі ділові угоди укладе… - звертати увагу на слова, які руйнують продаж та пози при спілкуванні, - слова-зв’язки під час фахових презентацій та правильна робота з запереченнями. Приємно, що людина має безпосередню практику в продажах, і це відчувається. Тримає аудиторію від початку до кінця. Чітко справляється з поставленим завданням. Песонал в захваті. Результат відчули вже на другий день. Планую замовити ще тренінги. Дякую.

Anzhelyka.jpg
Анжелика Романенко
CEO, co-founder

Все было четко и по делу, прямо и понятно. После консультации знаешь, что делать дальше. К Людмиле Калабухе обратилась по рекомендации общих знакомых, изучила ее результат в жизни. Запрос - разработка стратегии увеличения продаж в компании, взять на работу толковый персонал. Для себя решила, что буду использовать в первую очередь: более плотная работа с текущими клиентами, понимание, как они нас выбирают; поиск хороших и правильных сотрудников без финансовых затрат; нужно четко понимать, какой клиент приносит больше денег и какой у него аватар, и сосредоточиться на работе с ним в первую очередь. Планирую заказать индивидуальную работу с коррекцией нашего коммерческого предложения и подачи его на сайте и не только.

10.jpg
Микола Крупей
«ТОР-10 Львів»
керівник відділу дистрибуції

Супер- тренінг з продажу! Пізнавально, корисно і надзвичайно енергійно! Спасибі!

11062361_10206592992282078_7757694945383618362_n-150x150.jpg
Анастасія Рекубрацька
Туристична компанія Germes-Avia, Львів
Всі навички насправді використовую в

Всі навички насправді використовую в своїй роботі, завдяки саме Людмилі, результати пішли в гору. Хочу подякувати Людмилі за її практичні рекомендації по техніці продаж. Не одноразово брала участь в її неймовірно корисних тренінгах, завжди тішить її свіжий погляд на продажі, енергійність як тренера, і манера проведення тренінгів. Завжди все доступно і зрозуміло! P.S. просто чудова людина!!! Ще раз дякую!

61.png
Олена Котик
Львів
приватний підприємець

Людмила має талант створювати невимушену атмосферу і вселяти віру в кожного із нас! 1. Цікавий і доступний метод викладу інформації, застосування теорії на практиці з діловими іграми. 2. Чітко визначена модель і послідовність покрокового напрямки до продажу продукту. 3. Засвоєно - універсальність методу спілкування з секретарем і керівником, можливість застосувати на практиці мовні інструменти, зберігати рівновагу в стресових ситуаціях. Дякую величезне!

IMGP4872-150x150.jpg
Остап Процик
Журнал для справжніх чоловіків “ЕГОЇСТ”
Директор

Дуже багато порад і рекомендацій втілили в життя як і гості наших бізнес-сніданків, так і ми. Ми знайомі вже більше року і за цей час вона вже кілька разів була модератором бізнес-сніданків від журналу “Егоїст”. Ми дуже задоволені. Це завжди цікаво, інформативно, емоційно насичено та з гумором. Не збираємося зупинятися на досягнутому і плануємо продовження співпраці, адже Людмила має у своєму арсеналі стільки корисних та дієвих порад: про знижки, ціноутворення, відмежування від конкурентів, самопрезентації, продажі, роботу з запереченнями. Дякуємо! Успіхів у всіх починаннях!

2015-06-30-16-13-23-Image00001.jpg-150x150.png
Ксенія Забродська
адвокат

Людмила Калабуха - надзвичайно цікава людина. Професійна і при цьому відкрита, щира, енергійна. Після зустрічі з нею за роботою у мене було враження, що мене міцно схопили за руку і впевнено провели повз усі підводні камені, які могли стрінути мені на шляху. А після я стала свідком, яка Людмила в житті smile emoticon І мені це сподобалось. Рада, що ми знайомі!

Yuv-kolektsiya.jpg
Cтолига Світлана
власник ювелірного бутіку

Надзвичайно професійний підхід до роботи, попередня підготовча робота тренера, дослідження “Таємний покупець” та історії брендів, які представлені в нашому бутіку. Підготовка роздаткових матреіалів. Під час практичних вправ були створені умови, в яких продавці зразу змогли впровадити новий корисний матеріал. Тренер- практик. Рекомендую.

11102636_976531209026053_4900765939938962656_n.jpg
Трелевський Олексій
Івано-Франківськ
приватний підприємець

Вчора в Івано-Франківську відбувся майстер-клас від Людмили Калабухи “Як перетворити ні на так і викликати бажання купити. Сценарій успіху.” Ще такої кількості учасників я не бачив… Наскільки професійна, цікава, доступна і ПОЗИТИВНА !!! подача від п.Людмили - всі в захваті, просто навчила і зарядила позитивом. Скільки корисних інструментів и технік! 3 години пролетіли як 5 хв. Дякуємо!!! Успіхів у професійній діяльності і загалом у всьому!!!

Ihor-Vakulenko-150x150.jpg
Ігор Вакуленко
Всеукраїнська мережа магазинів “Все від 2-х гривень”
заступник директора, товарознавець

В роботі тренера особливо б хотів відмітити професійність, емоційну подачу, харизматичність, конкретику, можливість висловитися, діалог, аналіз ситуації в компанії. Коли замовляли тренінг у Людмили Калабухи, були впевнені на 100% у його доцільності. А раніше був досвід неефектиних тренігів (гроші на вітер). Що зразу візьмемо в роботу: - визначення серед персоналу 12 ТОП-помилок персоналу, - види і використання критики, вихід з конфліктних ситуацій, - вихід з депресії - позитивні якоря. Дуже сподобалося.

11.jpg
Олена Анатійчук
Комплекс водних видів спорту “Аквапарк Пляж”
керівник відділу маркетингу

Всидіти на місці неможливо, йду продавати… Інформативно, структуровано, наочно і весело - це атрибути висококваліфікованого тренера, яким є Людмила Калабуха. Її мега-позитив і енергетика не дозволили залишитися байдужим і лінивим нікому з присутніх. Після викладених нею технік продажів, я особисто почала сприймати процес продажів, як розвагу і, що цікаво, у мене з’явився азартний вогник - «ну, що? Слабо?».

feedbck.jpg
Балашова Виктория
ООО “КТЛ Украина”, Одесса
менеджер отдела продаж в сфере транспортно-экспедиторских услуг

После семинара ощущения положительные и позитивные: появилась уверенность и даже, можно сказать, находчивость. Многие отказы перестали ставить в «тупик» «и выбивать почву из-под ног». А в продажах главное – уверенность в себе и в том, что ты продаешь! Многое, из услышанного на семинарах, уже применяю: алгоритм ответа и техники «Альтернативы», «Аргументация», а также техника «Присоединение». Буду учиться использовать: технику “Расскажи историю” и “Технику отказа от клиента”. А алгоритм работы с претензией и привлечение клиента к выходу из сложной ситуации, спас уже не одни наши переговоры. Людмила, Спасибо Вам большое!

Inesa.jpg
Інеса Гетьманська
директор Агентства позитивного відпочинку

В мене не було сумнівів щодо співпраці з Людмилою Калабухою, адже я відвідувала тренінги та майстер-класи, що проводила Людмила і була захоплена її позитивною енергією та вмінням подавати інформацію дуже доступно, цікаво та яскраво! Людмила розуміє наші потреби, наши “болі” як підприємців, що прагнуть розвиватись, не сдаватись та примножувати прибутки! Тематики авторських тренінгів Людмили повністю розроблені з практичних порад та прикладів. З”являється бажання чим швидше всі поради та “фішки” втілювати в бізнесі та в житті! Загальне враження в нашій співпраці тільки позитивне! Сподіваюсь, ми і в подальшому будемо розвиватись, керуючись порадами Людмили і спільно створювати нові цікаві проекти! Окрім всього, Людмила відкрита та щира у спілкуванні, завжди готова підтримати та допомогти - що мені теж імпонує! Людмилі бажаю натхнення та ще більш нових ідей та сил для їх реалізації! Ви робите дуже корисну справу! Всім, хто сумнівається - я раджу - обирати тренінги та консультації Людмили Калабухи! Ви зміните своє бачення щодо ведення бізнесу, у Вас неодмінно з”являться нові ідеї в плані розвитку, зможете закривати сумніви клієнтів. А ще - Ви не будете більше боятись конкурентів! Тому що після отриманих знань - відчуваєш, що ти – на крок попереду!

OKlochko-Frankivsk-.jpg
Клочко Олександр
Ковальська майстерня “Гефест”, Івано-Франківськ
співвласник

Щиро вдячний за вчорашній майстер-клас Людмилі Калабусі, за її , позитив, харизму та віру в кожного з нас стати кращими ніж ми були. Для себе відкрив нові ефективні знання алгоритму відповіді на заперечення! Отримав, ще більшу, віру в себе, в продукт, в свою компанію, в клієнта, якому хочеться приносити радість нашими послугами та продуктом! Бажаю кожному з Вас мати таких друзів та бізнез-тренерів, як Людмила Калабуха !!!

p-150x150.png
Сразу после тренинга переписал шаблоны

Сразу после тренинга переписал шаблоны деловых писем, просмотрел все скрипты своих «холодных звонков», понял, как много «слов-агрессоров» и выражений, разрушающих деловое общение, использовал. А также получил много ответов на вопрос «Почему?», которые ранее были не до конца понятны. Тренер умеет четко, структурировано и доступно передавать очень важную информацию. Все работает. Продажи выросли на 40%. Это радует, особенно в наше время.

Oksana-sekond.jpg
Оксана Чепіль
“ОМА секонд хенд”
власник мережі магазинів

Тренінг – хороший, позитивний, корисний, як для працівників, так і для власників. Нові дуже корисні ідеї, розвіювання рутинності в роботі. Коли я запрошувала саме Людмилу Калабуху, жодних сумнівів щодо результативності та корисності тренінгу у мене не було, якщо б були сумніви, то я не починала б цієї справи. Результат: позитив – працівники добре налаштовані на роботу і “озброєні” конкретними дієвими рекомендаціями. Дякую за роботу.

b-150x150.jpeg
Світлана Болобан
Агенція іноземних мов Наталії Дячук, Львів
комерційний директор

У роботу візьму: - “Гору продажів” (буду намагатися застосовувати її елементи на практиці), - Створю унікальну цінову пропозицію по кожному виду послуг, - Алгоритм роботи з запереченнями. Загальне враження від тренінгу: приємна, невимушена атмосфера і важлива інформація, яка представлена ​​у цікавій формі. Тренер Людмила працює цікаво і дуже якісно. Дякую, і бажаю активно розвиватися!

9.jpg
Голосова Олена
ООО Агролайф, Львів
заступник директора комерційного відділу

Тренінг дуже інформативно насичений, позитивний, емоційно насичений. Як для одноденного тренінгу-інтенсиву дуже грамотно побудована подача інформації, кава-брейки, вправи для «розрядки», дуже влучно використовуються приклади та історії з життя. Загальне враження дуже приємне. Тренер надихає на саморозвиток на нові знання. Роботу тренера оцінюю на відмінно!

10968488_829618170432337_6173251449070963483_n-150x150.jpg
Катаріна Мартова
FRIDAY, Львів
дизайнер, власник української торгової марки одягу

Планую і надалі плідну співпрацю та отримання багато корисної інформації. Я не вперше вже відвідую тернінги Людмили Калабухи, користувалася її послугами і в форматі індивідуальної консультації, і враження - тільки позитивні. Саме головне з тренінгів, що стало набільш цінним для мене: - конкретні і структуровані рекомендації від Людмили щодо роботи із запереченнями клієнта, - інформація про поділ ціни на показники та опції, - формування унікальних фактів про наш бренд і правильне їх донесення до клієнта. Дякую!

Hrystyna-Amfora.jpg
Христина Оришкевич
мережа ювелірних магазинів “Амфора”, Львів
заступник директора

Кожен з учасників зміг взяти те, що йому потрібно і дізнатися багато нового. Ніяких сумнівів запрошувати саме Людмилу Калабуху до співпраці не було: тренер-практик + багато позитивних відгуків про її роботу та результати замовників. Особливо корисними саме для мене стали: - початок контакту в ювелірному магазині в формі ствердного приєднання, замість “Що вам підказати?”, яке всім давно набридло, а чим замінити, ми не уявляли, - робота із запереченнями, - закриття клієнта на продажу. Матеріал доносився легко та доступно. Тренер вміє знайти підхід до будь-якої людини і зробити акцент на тому, що потрібно покращити саме в роботі цієї людини. Тренінги проводяться активно та живо. Буде цікава подальша співпраця.

Anima
Наталя Кинчій та Олена Смішко
Організатори Жіночого фестивалю “Аніма” у Львові

Людмила - надзвичайна Жінка, професійний бізнес-тренер, коуч та успішна бізнесвумен!!! Наше знайомство з нею - щасливий випадок, smile emoticon і ми дякуємо усім обставинам, які нас “звели”! На кожній зустрічі, на кожному майстер-класі ми отримували знання та досвід, структурувале те, що вже було відомо і все це з гарним настроєм та оптимізмом, який випромінює Людмила, впровадили в життя! Людмила випромінює зарядженість енергією, успіх, цілеспрямованість, віру в себе та інших, щастя від життя та вміння керувати своїм життям, і цим “інфікує” усіх, хто з нею комунікує! Майстер-класи, які вона проводить у секторі “Успіх та кар’єра” на Жіночому фестивалі “Аніма” у Львові, Одесі та Києві, одні з найбільш відвідуваних. Відгуки учасниць є однозначно позитивними! Учасниці відзначають, що очікують наступних зустрічей з Людмилою! Дякуюмо Вам Людмило, за Вашу енергію руху вверх, за відчуття людини, за професійність і за те, що вірите у кожного і супроводжуєте тих, хто на певному етапі життя цього потребує!

5.png
Лариса Бейко
салон подарунків «Le Present», Київ
директор

Продаємо набагато більше з азартом і задоволенням! Надзвичайно жива і цікава подача матеріалу. Техніки відповідей на заперечення просто вражають! Все так просто і так працює! Отриманий результат після тренінгу перевершив всі мої очікування - збільшення продажів на 30% вже протягом першого місяця після навчання наших продавців!

13.jpg
Сергій Партика
аутсорсинговий Колл- центр EVA CC
співзасновник і директор

Співробітники винесли багато корисної інформації, що дало свій результат. * Приєднуватися до клієнта. * Цікава ідея про «тефлоновий» ефект. * Також корисно було почути, як інтонація твердження або пропозиції змінює його зміст, суть і мету. * Дуже позитивне враження від тренінгу. Дуже цікавий виклад інформації, було емоційно і зрозуміло, без використання модною новітньої термінології, яка могла бути не всім зрозуміла. Звернення до власного досвіду і приклади з власного життя підсилюють сприйняття інформації і ще більше зацікавлюють.

8.jpg
Дуда Христина
Житловий комплекс Львівська мрія, Львів
менеджер з продажів

Що візьму в роботу після тренінгу: - Відпрацюю самопрезентації за алгоритмом і спробую її застосувати, - Буду детальніше відповідати на вхідні дзвінки, буду продавати, а не просто розмовляти, - Спробую працювати з історіями успіху наших клієнтів і професійними жартами. Враження дуже позитивні! Багато корисної інформації. Цікаві співрозмовники. Практичні поради. Людмило, ви - супер!!!

3.png
Добровольський Олексій
Офіційний дистриб'ютор Bluefilters в Україні
Я обов’язково почну застосовувати: –

Я обов’язково почну застосовувати: - «Забійні аргументи» - « характеристика - вигода», - Унікальна торгова пропозиція + відсутність негативу, - «Розбивання» заперечень + сигнали для закриття продажу. Дуже доступний виклад: дуже сподобався режим діалогу, а не лекції. Побажання: «Так тримати!».

Zoryana-Pihovych.jpg
Зоряна Пігович
“Улюблений доктор”, Львів
ортопед-стоматолог, власник стоматологічної клініки

Після тренінгу “Як залучати клієнтів – купляють всі!” в роботу візьму: – професійний комплімент, який прфносить гроші, – продаж власного продукту, поки пацієнт сидить в кріслі, – випадок на роботі “анекдот” - запуск сарафанного радіо. Атмосфера на тренінгу – дружня, емоційна, чітко побудоване розуміння одне одного. Роботу тренера оцінюю на 5+++. Планую замовити наступні тематичні тренінги.

feedbck2.jpg
Богдан Волошин
“Екотеп”, Львів
менеждер з продажу подіграфічних матеріалів

Завдяки Вам, “холодні дзвінки” стало психологічно легше здійснювати. Клієнти це також відчувають і більше купляють. Більше вхідних дзвінків появилося. Потроху почали продаватися неліквіди.

logo.png
Швед Надія
ПП “Девік”, Львів
менеджер з транспортно-експедиційних послуг

Багато корисної інформації, яку обов’язково буду застосовувати у своїй роботі. Матеріал подано у лаконічній та зрозумілій кожному формі. Робота тренера – це віддача на всі 100%, зацікавлення учасників, отримання конкретної інформації на всі відповіді, величезний заряд позитивної енергії, яка передається всім учасникам. Велика подяка за отримані знання, побажання - уважних та вдячних слухачів, подальшого розвитку.

Radzivil.jpg
Радзівіл Тарас
фінансовий радник “ОВБ Алфінанц Україна”, Львів

3 інструменти збільшення продажів буду використовувати: робота з візиткою, самопрезентація, вірусна історія. Задоволений тренінгом, отримав цінні рекомендації. Позитивний досвідчений тренер. Сподобалась енергійність. Хороші ораторські здібності. А головне, що все просто використовувати. Просто - бери і роби!

Turkevych-150x150.jpg
Віктор Туркевич
приватний підприємець, Львів

Роботу бізнес-тренера Людмили Калабухи відрізняє високий рівень відповідальності, професіоналізм і оригінальна форма подачі інформації.

Fil
Перекладацький Центр “Галерея Мов”, виконавчий директор, Львів

Як завжди мегапозитивний і надзвичайно корисний тренінг незрівнянної Людмили Калабухи! Дякую, що ділитеся Вашим багатим досвідом про те, який нелегкий шлях довелося пройти Вам і хочете вберегти своїх клієнтів, колег та бізнес-партнерів від тих «грабель», які так боляче вдаряють нас, коли ми на них наступаємо. Надзвичайно корисним було зрозуміти і глибше проаналізувати квадрат віри та успіху, а також детально розібрати етапи продажу. А скільки компетентності і досвіду! Вам притаманне вміння, а головне, очевидне щире прагнення постійно запалювати посмішки на обличчях учасників Ваших занять та зберігати легку і приємну атмосферу! Бережіть Вашу харизму! Успіхів Вам у подальшому! І з “тефлоновим ефектом” і впевненістю радісно повний вперед до підкорення вершин!

Vanya-Bobrov-150x150
Іван Бобров
поліглот, перекладач, тренер з іноземних мов, автор комплексної методики вивчення мов за домопогою музики, аудіозаписів та відеороликів. Київ.

Я просто в захваті від того, як Людмила проводить свої тренінги! Це не описати словами, потрібно просто відвідати один з її запальних заходів! 3 речі які взяв у роботу після проходження її програм: - вір у себе, свій продукт, компанію та клієнта, - грамотно розкажи про себе людям (самопрезентація!), - неупинно прокачуй м’язи наглості smile emoticon. Це людина неймовірної енергетики, відмінний оратор та справжній знавець своєї справи! Якщо хочете бути успішними та позитивними, звертайтеся до Людмили. Вона завжди зможе вам допомогти! Такого надихаючого бізнес-тренера ще варто пошукати! Дуже радий нашому знайомству!

Popko.jpg
Попко Игорь
предприниматель, владелец нескольких бизнесов в сфере сельского хозяйства, Львов.

Я не раз использовал советы этой прекрасной бизнес-леди в переговорах со своими клиентами. Благодаря ее методикам я значительно увеличил свою клиентскую базу и мои ежемесячные доходы увеличились в 2 рза.

Required field

Залишити відгук